25 Фільмів Про Подорожі: Нові, А Також Ті, Які Ви Могли Пропустити :: Lowcost Ua

Date Posted: October 17, 2014

І це чудово розуміє головний герой трилера “Ефект метелика”, який, як би не намагався змінити фрагменти минулого, пожинав плоди свого вибору. Щоразу Евану доводилось жертвувати чимось та часто забувати про себе. А мандрувати в часі головному герою допомагали щоденники, які він вів через провали у пам’яті. Головний персонаж фантастичної мелодрами, молодий геній, змушений був винайти машину часу, щоб повернути кохану. Хлопець має намір повернутися в ті моменти, коли кривдив дівчину, і виправити всі помилки, допущені у стосунках.

фільм про подорожі в часі

Екологічна катастрофа зробила Землю майже непридатною для проживання, спроби врятувати становище призвели до невиліковних хвороб . Але раптово вчені , які побудували «тимчасовий портал», одержують із далекого майбутнього сигнал. Виявляється, земляни мають шанс на порятунок, і цей шанс – молодий робітник Ітан Уайт, якому доведеться переміститися в просторі. Користуючись «дверима часу», його співробітники можуть переміщатися в різні епохи, щоб не допустити зміни минулого.

Як Добратись У Прагу (брно/остраву)

А ось багаторічний творчий альянс Орсі-Куртцман цього року розпався. Він стане режисером фільму “Зоряний шлях 3”, вихід якого приурочений басейни для дітей до п’ятдесятиріччя франшизи в 2016 році. Католицьку черницю Анну відправляють з Польщі служити в місію католицької парафії високо в Гімалаях.

Схиблений На Часі (

Хлопець не гине – і переноситься у шкільні часи, отримавши шанс урятувати кохану. У сьогоднішній добірці ви знайдете фільми, головні герої яких зуміли здійснити подорожі у часі, інколи доволі незвичайними і неочікуваними способами. Неймовірна історія кохання справжнього що не є принца і сучасної успішної бізнес-леді . Герцог Леопольд через дірку в просторі потрапляє в сучасний Нью-Йорк і зустрічає Кейт.

Він кілька разів змінював обличчя та тіла і домінявся до того, що зараз змушений ганяти в тілі білявої красуні Джоді Уіттакер. А ось назва міста, до якого потрапляють герої, не вигадане, а реальне – ним названі близько десяти міст в Штатах і Канаді. Під час рекламної компанії фільму, студія навіть проводила конкурси, в яких розігрувалася подорож в місто Плезантвіль, штат Айова – найменший з усіх Плезантвілів. “Крізь діру в часі Лео, герцог Олбанський, потрапляє в майбутнє, а точніше – в сучасний Нью-Йорк.

Recent Post:

Our services:

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function have_rows() in /home/estatic/public_html/wp-content/themes/zoik/single.php:62 Stack trace: #0 /home/estatic/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include() #1 /home/estatic/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/estatic/p...') #2 /home/estatic/public_html/index.php(17): require('/home/estatic/p...') #3 {main} thrown in /home/estatic/public_html/wp-content/themes/zoik/single.php on line 62