Я краще сам тобі скажу що я тебе: люблю, люблю, люблю! » Новини Чернівці: Інформаційний портал «Молодий буковинець»

Date Posted: February 21, 2017

Як хлопчик я схвильований, Вражений і зачарований Чарівною красою, Втратив сон і спокій. Божена Дар та Ростислав Кушина записали першу спільну пісню – «Кохана». Dynacord PowerMate Активний la1la2buh3buh4 У знайомого через декілька місяців експлуатації перестав працювати екран.

кохана де тебе знайти

Яке щастя,що ти є, що даруєш мені своє кохання! Коли ти поруч, я відчуваю себе ангелом, що в райському саду, найщасливішою людиною. Спасибі тобі за твоє тепло та підтримку. Вибач за непорозуміння. Я тобою кохана щасливий.і тобою єдини живу, ти мене і цінуєш і любиш і сама розумієш чому. Коханій дружині Дані від чоловіка Міши. У казковому сні, йду до тебе я боса в білосніжному вбранні.

Побажання доброго ранку

День за днем ​​минає доба,Я сумую без тебе.Сумно тягнуться хвилинки,Якщо зустрічі чекаєш, люблячи. Я хочу завжди бути поряд з тобою, оберігати тебе і любити. Дівчинко моя, я відчуваю до тебе неймовірно велике та прекрасне почуття. Мені без тебе знову не по собі, я засинаю з думкою про тебе.

А ми, не сміли нічого там руйнувати. Чи чув такий вираз, як споріднені душі? Так мені здається, що наші душі ще до нашого з тобою народження знайшли один одного.

Нехай усі твої бажання збудуться, нехай щастить тобі в усьому. Коханий мій і дорогий, я шалено за тобою сумую, дуже хочеться тебе побачити і міцно обійняти, солодко поцілувати і нікуди не відпускати. Нехай мить розлуки швидше закінчиться, нехай наша зустріч з кожною секундою наближається читати і тішить моє серце. Коханий, мені без тебе дуже не просто і нелегко. Мені хочеться співати і мріяти, літати у хмарах і чинити геройські вчинки. На таке здатне тільки справжнє кохання і я люблю тебе щиро, по-справжньому, трепетно ​​і ніжно. Сумую за тобою, мій солодкий.

Тепер я знаю, що ти став частиною мого життя, навіть коли я сплю. Ти завжди в моїх думках. Ти чоловік, з яким я можу танцювати під будь-яким дощем, адже коли ми разом всі проблеми для мене зникають. Сьогодні ми матимемо романтичне побачення. Я спробую створити казку для тебе, мій коханий. Люблю тебе до божевілля.

Чесно кажучи, коли їхав від тебе, то побоювався, що по парубоцькій привичці ще буду кидати на дівчат ласі погляди, але боявся даремно. Тепер для мене існуєш тільки ти. Якщо не подобається тобі, то пожалійся в міліцію. Улюблена , люба, неповторна, ти в мене найкраща.

Поповнення файлів

Коли ми вибираємо собі пару, покладаючи на неї подібні надії, зрештою, ми не можемо уникнути ненависті до людини, яка не виправдала наші очікування. BBC не несе відповідальності за контент інших сайтів. Ознайомтеся з нашими правилами зовнішніх посилань.

Мрію довго довгими ночами, Ти трохи теж закохана. Що стосунки можливі між нами, І що доля нам спільна дана. Ти стала моїм щастям І моїм особистим повітрям, Ніяк не надихатись Твоїм чудовим чином. При використанні матеріалів сайту, посилання на УкрЛіб обов’язкове. Нудьга стягує петлю на моїй шиї з кожною хвилиною по сантиметру. Коханий, піднеси ножиці, переріж її нашою зустріччю та своїм поцілунком.

Я хотів попросити дозволу випадково зустрітися з Вами у Фрайбурзі. Але ви залишаєтесь там, якщо я не помиляюсь, лише на один день. І цього дня, звісно, ви належатимете нашим друзям Ковальські. Сподіваюсь, Ви надихаєтесь свіжим повітрям і повернетесь до нас у жовтні.

Recent Post:

Our services:

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function have_rows() in /home/estatic/public_html/wp-content/themes/zoik/single.php:62 Stack trace: #0 /home/estatic/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include() #1 /home/estatic/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/estatic/p...') #2 /home/estatic/public_html/index.php(17): require('/home/estatic/p...') #3 {main} thrown in /home/estatic/public_html/wp-content/themes/zoik/single.php on line 62